آب صابون تراشکاری آلما (روغن حل شونده)

Alma turning machine coolant oil

روغن حل شونده آب صابون تراشکاری آلما

روغن حل شونده یا همان آب صابون تراشکاری محلولی است متشکل از روغن به عنوان رکن اصلی و یکسری مواد دیگر همچون، تثبیت کننده، امولسیون کننده، عامل ضد زنگ، عامل ضد کف که به منظور خنک کاری، روان کاری در صنعت تراشکاری مورد استفاده قرار می گیرد. آب صابون تراشکاری در واقع روغن محلول در آب است. با اختلاط روغن با آب محلول شیری رنگی حاصل می شود و بر روی محل عملیات همچون ماشین کاری ، مته کاری، تراشکاری مورد استفاده قرار می گیرد.

روغن آب صابون آلما تولید شده در شرکت آلما شیمی پاسارگاد دارای غلظت بسیار بالایی بوده که همین غلظت بالا باعث به صرفه بودن محصول می شود علاوه بر غلظت بالای آن آب صابون آلما دارای خواص آنتی باکتریالی بالایی می باشد که همین خواص باعث افزایش طول عمر آب صابون می شود و نیازی به استفاده از محلول های آنتی باکتریال برای جلوگیری از فاسد شدن آب صابون نمی باشد.

نکات مهم جهت استفاده از روغن آب صابون آلما

  • استفاده از آب با کیفیت

  • اندازه گیری با برنامه PH مخزن آب صابون

  • حذف ذرات و براده های موجود در مخزن

مزایای آب صابون آلما

-- غلظت بالا

-- آنتی باکتریال

-- بدون ایجاد حساسیت

-- محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگی

-- امولسیون پایدار و همگن داشته و دو فاز نمی شود

 

جهت سفارش این محصول با شماره 09125159396 تماس بگیرید.

در بخش مقالات به معرفی دسته ای از محصولات شیمیایی پرداخته شده است. شایان ذکر است محصولات نام برده شده شامل مطالعات امکانسنجی می باشد. در گزارشات امکانسجی به وضعیت بازار، فرایندهای تولید و اطلاعات سرمایه‌گذاری مورد نیاز پرداخته شده که تمامی این اطلاعات قابل ارائه به مشتریان می باشد.
این مقالات توسط شرکت آلما شیمی پاسارگاد برای شما تهیه شده است.