محلول آنتی باکترال تراشکاری آلما

Alma turning machine Antibacterial solution

محلول آنتی باکتریال تراشکاری آلما :

همواره در واحدهای صنعتی که از آب صابون تراشکاری استفاده می کنند مسئله فاسد شدن و لجن گرفتن روغن های حل شونده تراشکاری-فلزکاری مطرح می باشد. این امر متقابلا باعث کاهش عمر روغن حل شونده می گردد که کاربردان را مجاب به تعویض روغن حل شونده می کند که باعث افزایش هزینه های واحدهای صنعتی می شود. شایان ذکر است در فصل تابستان و افزایش دما این مشکل شدیدتر شده و در اثر فاسد شدن آب صابون بوی نامطبویی محیط کارگاهی را فرا می گیرد.

مزایای آنتی باکتریال تراشکاری آلما :

شرکت آلما شیمی پاسارگاد محلول آنتی باکتریال تراشکاری را با رایحه کاج تولید نموده که علاوه بر افزایش طول عمر روغن حل شونده و جلوگیری از فاسد شدن روغن حل شونده مورد استفاده بوی مطبوعی را در محیط فراهم می کند. لازم به ذکر است روغن حل شونده تولید شده توسط شرکت آلما شیمی پاسارگاد دارای ویژگی آنتی باکتریالی بوده و نیازی به استفاده از محلول آنتی باکتریال به صورت مجزا نمی باشد. این محلول با هدف جذب نظر مشتریانی تولید شده که مایل به استفاده از روغن حل شوند این مجموعه نمی باشند.   

جهت سفارش این محصول با شماره 09125159396 تماس بگیرید.

در بخش مقالات به معرفی دسته ای از محصولات شیمیایی پرداخته شده است. شایان ذکر است محصولات نام برده شده شامل مطالعات امکانسنجی می باشد. در گزارشات امکانسجی به وضعیت بازار، فرایندهای تولید و اطلاعات سرمایه‌گذاری مورد نیاز پرداخته شده که تمامی این اطلاعات قابل ارائه به مشتریان می باشد.
این مقالات توسط شرکت آلما شیمی پاسارگاد برای شما تهیه شده است.