محلول آنتی باکتریال دستگاه اتو آنالایزر بیوشیمی آلما

Alma biochemistry auto analyzer Anti Bacterial solution

دستگاه اتو آنالایزر بیوشیمی

دستگاه اتو آنالایزر ابزاری است برای آزمایش‌های بیوشیمیایی که توانایی اندازه‌گیری بیش از 100 نوع از ترکیبات داخل خون را دارا می‌باشد. به طور کلی  آنالایزرهای بیوشیمی دستگاه هایی هستند که غلظت الکترولیت ها، پروتئین ها، متابولیت ها و داروها را در مایعات بدن با دقت و صحت بالا اندازه گیری می کنند. مزایای به کارگیری این سیستم ها در آزمایشگاه عبارتند:

1.افزایش سرعت و حجم کاری

2- کاهش خطاهای انسانی

3- افزایش دقت و صحت نتایج

4- صرفه جویی در مصرف نمونه و معرف ها

5- دقت در تکرار آزمایش (تکرار پذیر بودن آزمایش)

شکل زیر تصویری از دستگاه اتو آنالایزر بیوشیمی می باشد.

 

محلول آنتی باکتریال :

محلول آنتی باکتریال برای شستشوی دستگاه‌های اتو آنالایزر بیوشیمی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محلول متشکل از سورفکتانتها، ترکیبات معدنی، نمک آمونیوم و... است. این محصول به خاطر مواد شیمیایی موجود دارای قدرت کف کنندگی وگندزدایی می‌باشد که باعث شستشوی دستگاه اتو-آنالایزر (بخش خارجی کووت و مخزن حمام (بن ماری)) می‌شود. با انجام تست‌ها و آزمایش‌های صورت گرفته بر روی دستگاه‌های موجود در بازار، هیچ‌گونه آسیبی به اجزای دستگاه وارد نگردیده. همچنین این محلول هیچ‌گونه رسوبی از خود باقی نمی گذارد.

وظیفه این محصول حذف حباب‌های ایجادشده در مخزن حمام (بن ماری) ، جلوگیری از انتشار میکروارگانیسم‌ها و شستشو پروب معرف است.

محلول آلکالاین توسط شرکت آلما شیمی پاسارگاد تولید شده است. این محصول دارای کیفیت بالایی بوده و قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد. از دیگر مزایای این محصول قیمت مناسب آن است

جهت سفارش این محصول با شماره 09125159396 تماس بگیرید.

در بخش مقالات به معرفی دسته ای از محصولات شیمیایی پرداخته شده است. شایان ذکر است محصولات نام برده شده شامل مطالعات امکانسنجی می باشد. در گزارشات امکانسجی به وضعیت بازار، فرایندهای تولید و اطلاعات سرمایه‌گذاری مورد نیاز پرداخته شده که تمامی این اطلاعات قابل ارائه به مشتریان می باشد.
این مقالات توسط شرکت آلما شیمی پاسارگاد برای شما تهیه شده است.